top of page

Jaki mamy pomysł na Wasze przyjęcie w duchu #slowwedding?

Chcielibyśmy zaproponować nasz sprawdzony plan na Wasze przyjęcie.

Plan, który pozwoli stworzyć wyjątkowy klimat od początku do końca. Przedstawiamy Wam naszą wizję idealnego SLOW WEDDING.

Ponieważ Wasze przyjęcia rozpoczynają się plenerową ceremonią proponujemy Wam stół z przekąskami w formie FingerFoods, który będzie znajdował się przed stodołą. Będzie to miejsce integracji Waszych gości w chwili Waszych przygotowań, składania życzeń. Pozwoli gościom poczuć od samego początku klimat przyjęć slowweddings.

Proponujemy Wam orzeźwiającą lemoniadę, świeże pieczywo, miniprzekąski i nasze autorskie tarty. 

Następnie po ceremonii zapraszamy wszystkich na powitalny kieliszek szampana/prosseco oraz zapraszamy do zajmowania wyznaczonych miejsc. Uroczysta kolacja wraz z deserem zostanie wyserwowana do stołu. Bardzo ważne jest to, iż dla par organizujących swoje przyjęcie weselne w Folwarku Ruchenka zapewniany oryginalną zastawę stołową i szkło. 

Po uroczystej kolacji zapraszamy Waszych gości do bufetu, gdzie będziecie mogli skosztować nasze zimne i gorące przystawki. Wszystkie pozycje możecie wybrać z naszej listy wedle Waszych upodobań smakowych. 

Do dyspozycji gości jest również słodki bufet z ciastem oraz owocami filetowanymi, express do kawy oraz serwis do parzenia herbaty.

Około godziny 21/22:00 serwujemy danie gorące do stołu, ewentualnie możecie zamienić tą opcję na stację grillową, która trwa około 3-4 godziny. 

Przyjęcie kończymy wybraną przez Was zupą pożegnalną około godziny 2/3:00. 

WAŻNE! 

Zgodnie z naszą ideologią ECO - nie używamy napoi w plastikowych butelkach, wodę oraz soki stawiamy w szklanych karafkach w stole zasiadanym, natomiast napoje gazowane znajdują się w bufecie (w szklanych butelkach).

Nie zapomnijcie zadbać o gości rano. Proponujemy Wam dwa pakiety śniadań dla Waszych gości nocujących na miejscu. 

gotujemy dla Folwarku Ruchenka

bottom of page